http://www.doodpaard.nl/ <![CDATA[Dood Paard verliest structurele subsidie]]> ]]> Mon, 03 Aug 2020 12:48:00 +0000 <![CDATA[Revanche in de Monty]]> Revanche met voorstellingen van o.a. Compagnie de KOE, t Barre Land, TG STAN en ARSENAAL/LAZARUS. Dood Paard is ook van de partij met Reigen ad lib op zaterdag 12 september en De verse tijd op zondag 13 september, allebei om 22.00 uur. Welkom!]]> Mon, 29 Jun 2020 08:09:00 +0000 <![CDATA[Peepshow Palace Festival in Amsterdam]]> De verse tijd op 14 en 15 juli en Reigen ad lib op 27, 28, 29 en 30 augustus. We hebben er veel zin in. Kaartjes kunnen hier besteld worden. Welkom!]]> Wed, 24 Jun 2020 14:25:00 +0000 <![CDATA[Aflevering 3 van de Honger podcast te beluisteren]]> spotify en soundcloud. Door Kuno Bakker, Bart Hollanders en Manja Topper, techniek en montage Michael Yallop. Hij komt het beste tot zijn recht wanneer je hem beluistert via je koptelefoon! Veel luisterplezier!]]> Sat, 13 Jun 2020 05:09:00 +0000 <![CDATA[Fotoserie HONGER nog de hele week te zien]]> Mon, 08 Jun 2020 06:45:00 +0000 <![CDATA[Teaser Podcast]]> hier de teaser van onze Honger podcast!]]> Tue, 02 Jun 2020 13:53:00 +0000 <![CDATA[Aflevering 2 van de Honger podcast te beluisteren]]> onze Honger podcast. Door Kuno Bakker, Bart Hollanders en Manja Topper, techniek en montage Michael Yallop. Hij komt het beste tot zijn recht wanneer je hem beluistert via je koptelefoon! Veel luisterplezier.]]> Fri, 29 May 2020 19:06:00 +0000 <![CDATA[Manja Topper te gast in M-TALK van de Meervaart]]> www.meervaart.nl en de facebookpagina van de Meervaart.]]> Thu, 28 May 2020 08:58:00 +0000 <![CDATA[Eerste aflevering Honger podcast online]]> Spotify en Soundcloud.]]> Mon, 25 May 2020 13:33:00 +0000 <![CDATA[Podcastserie]]> SPRING Utrecht. Vanaf maandag is hij ook te beluisteren op onze website, spotify en soundcloud. Daar zijn ook steeds de vervolgafleveringen te vinden. Veel luisterplezier!
 ]]>
Thu, 21 May 2020 13:54:00 +0000